auswahl-an-mehrfarbigen-marmeladen_114579-20363 (1)

چرا ژلاتین جهت پیشگیری از پوکی استخوان مفید است ؟

ژلاتین ماده اصلی سازنده ژله است. از همین رو برای بررسی خواص ژله برای پوکی استخوان، اثرات ژلاتین بر بدن را بررسی میکنیم. انواع عمده هیدرولیزهای ژلاتین در دسترس تجاری از پستانداران یا ماهی ها تهیه می شود. در تحقیقات بر روی هیدرولیزهای ژلاتین حیوانی در رژیم غذایی برخی حیوانات، بهبود تراکم مواد معدنی استخوان (BMD) در بعضی گونه ها گزارش شده است.

پروتئین های موجود در ژلاتین و همچنین لیتیوم، فسفر و مس باعث حفظ استخوان ها و افزایش تراکم مواد معدنی اسکلت استخوانی می شوند. ژلاتین همچنین می تواند یک مکانیسم دفاعی مهم در برابر پوکی استخوان باشد، از طرفی اسیدهای آمینه نیز به مبارزه با آرتریت کمک می کنند.

همچنین ژلاتین حاوی لیزین است که به تقویت استخوان‌ها کمک می کند. ژلاتین موجود در ژله به بدن در جذب کلسیم کمک می‌کند، که در نهایت به تقویت استخوان ها کمک می‌کند و از کاهش تراکم استخوان جلوگیری می‌کند. برخی افراد برای کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان، ژله مصرف می کنند و همین امر باعث کاهش ضعف یا شکنندگی استخوان ها می‌شود.

پودر ژله سزار و ژلاتین سزار از موغوب ترین مواد اولیه و فرمولاسیونی منحصر به فرد و خاص و با استفاده از اصول کاملا بهداشتی تولید و بسته بندی شده است تا در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار بگیرد .

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *